Jdi na obsah Jdi na menu

Rozlučka

Ahoj holky,

jelikož se svatba a s ní i rozlučka nezadržitelně blíží, je na čase začít s plánováním.

Jelikož Lucka neměla o rozlučce žádnou konkrétní představu a nechala nám volné ruce, ráda bych se s Vámi domluvila na konkrétním průběhu..

Pár věcí mě napadlo s ohledem na to, co si myslím, že by se Lucce mohlo líbit. Tak Vás poprosím o nějaký komentář k návrhům, abychom vybraly ten nejlepší. Popřípadě, aby jste přidali i vy nějaký svůj nápad.

Lucka navrhla se potkat už na oběd, čím bychom mohli v sobotu 28.3. začít. Nechala bych návrhy na podnik asi na holky, co bydlí v Brně a ví, kam by bylo nejlepší zajít..smiley

Dál mám pár nápadů. Jelikož Lucka chtěla nějáké překvapení, napadlo mě překvapit jí tím, že bychom ji "unesli" někam mimo Brno.

1. Vyrazit na moravu do sklípku - manžel má kontakt na pana v Čejči, mohl by to zařídít tam i s přespáním.

2. Najít si nějaký wellness hotel a vyrazit tam - napadl mě wellness hotel Sněžné, popřípadě hotel Fabrika v Humpolci, je tam i diskotéka, dá se pronajmout privátní wellness - ovšem už o něco dražší záležitost.

3. Známý má chatu v Doních Dunajovicích, dalo by se tam zajít taky do wellness v Pasohlávkách a pak si zařídit svůj program na chatě, taky by se dalo zajet do Klentnice do Cafe Fara apod. Musela bych zjistit, zda by nám ji půjčil, ale myslím si, že by to nebyl problém..smiley

Jinak si myslím, že Lucka není úplně na nějáké korunky, šerpy, závoje apod. s nápisem nevěsta, ale mohlo by být pěkné si nechat udělat třeba stejná trička.

Poprosím Vás tedy o vyjádření, popřípadě nějáké návrhy..

Díky Andrea

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Verča - Rozlučka

15. 2. 2020 6:24

Ahoj holky,
děkuji za zprávu a pozvání. Chtěla jsem se aspoň ozvat, aby to nevypadalo, že na to kašlu. Před pár lety bych byla pro všechny nápady a postupně to podnikla klidně všechno :-) Ale jsem ve fázi, kdy mě z domu nepustí jeden poklad a díky tomu co se má teprve narodit bych na rozlučce fungovala spíš jako maskot s chůzí tučňáka :-D Každopádně doufám, že potom uvidím aspoň nějaké fotky ;-) Mějte se

Hanka - Hanka - Rozlučka -

7. 2. 2020 0:06

Ahoj,
ví někdo, s kolika lidmi se na rozlučku počítá? To je taky dobrý vědět pro vymýšlení místa a programu :) A datum je toho 28. 3.?
Jinak wellness i sklípek zní moc lákavě, ale asi bych za sebe taky zvolila spíš Brno. Mám to k vám trochu z ruky (asi 100 km) a navíc mám osmiměsíčního kluka, takže bych se zúčastnila asi jen nějakýho odpoledního programu a pak zas frčela dom za mateřskými povinnostmi.
Taky by bylo fajn, kdyby to nebylo jen o sezení v jedné hospodě (či více) a jen se pilo, ale zpestřilo se to nějakou aktivitou, jak tu už bylo řečeno. Únikovka je fajn nápad, dá se najít určitě i hezky tématická. Ani ten sport nezní špatně (lasergame apod.), ale tam se zas musí počítat s tím, že se u toho člověk zapotí a musí tahat další oblečení a tak. Ale jak jsem říkala, nemám tušení, kolik nás bude, takže těžko něco navrhovat.
Jinak společné šerpy, trička, rohy apod. také ráda oželím. Kdyby chtěl ale někdo Lucku na úvod potrápit, s radostí zapůjčím či věnuji růžovou šerpu s nápisem Nevěsta (samozřejmě by ji pak nemusela nosit - já jsem toho bohužel ušetřena nebyla).
No a k dárku - těžko říct. Je hezký mít něco na památku, ale to může splnit taky třeba fotoalbum nebo koláž fotek z rozlučky. To by se jí pak dalo dát jako svatební dar.

Anna - Update

6. 2. 2020 10:20

Ahoj,
jsou-li mezi námi školou povinné, tak je jasný, že těm nenalijou nikde, nejenom v Pandě.
Já za sebe můžu vyřídit rezervaci prakticky v kterémkoliv podniku z rodiny Baru, který neexistuje (Bar, 4pokoje, Whiskáč, SuperPanda, Slast) neb tam můj muž dřív pracoval, takže s děckama není problém se domluvit.

Lucka je na první republiku, takže bych zvážila návštěvu v Cabaret de Peches (lístky ke stolku jsou cca 800-1500 na hlavu, stolky po 4) kde je to i s vkusným programem (žádný striptýz, spíš burleska).
Z jiných aktivit můžem zkusit třeba únikovky, je to sranda, myslím že dokážem najít nějakou s tématem spadajícím do první republiky/aut/věcí co má Lucka ráda....

Mysleme na to, že bude potřeba se najíst (buď oběd a večeře, nebo jenom večeře) na lačno už nechlastám, nemám na to roky. :D Měly by se zjistit nějaké jídelní omezení (lakto, vege, vegan, lepek) a podle toho vybrat restauraci. Eventuálně najít podnik kde se i vaří.

Společný uniformy bych vynechala, vypadá to fakt na pytel, můžeme se sjednotit třeba barvou - Lucčina svatba je modrá, tak řekněme že budeme mít každý něco modrého?!

(Co se týče plánů v příspěvku nahoře, tak já bydlím v Mikulově, sklípků je tu plno a nebránila bych se ani spojení s nějakým welnessem)

Alternativy k programu by byly najít nějaký welness v Brně (V Bystrci je super), zajít si společně na masáže, welness blbinky, do sauny, pořádně si ten den užít ve velkým stylu, brunch, mimoza (mňam) a pak zahájit večerní program v centru.

Jana - Rozlučka v Brně

4. 2. 2020 15:17

Ahoj,
jsem spíš za rozlučku v Brně, myslím, že by to bylo takové pestřejší, můžeme toho zvládnout třeba i víc (oběd, nějaká aktivita, jídlo, pití, tanec). Panda Cirkus by byla super, Lucka tam byla už na dvou rozlučkách a byla vždycky naprosto nadšená, ovšem je tam trošku problém s tím, že berou skupinky tak po 4 lidech (ale nikdo neříká, že nemůže jít o skupinky dvě, akorát nás nedají k jednomu stolu) a spočívá to v pití alkoholu (vzhledem k nezletilým), ovšem dá se to dát až jako poslední/předposlední štace - to už trošku poodpadáme. Historická hospoda by se určitě našla, zatím mě napadají jenom středověké (rytířská je fakt super a je tam takový "salonek"), ale Lucka je spíš na tu první republiku, ale zamyslím se.
U nás na bytě je k dispozici rozkládací gauč, kdyby někdo potřeboval přespat.
Trička se mi moc nelíbí, viděla jsem spoustu rozluček obrážejících Brno a vypadá to dost trapně. Možná místo toho vymyslíme něco originálního, něco spojené s Luckou.
Nějaká aktivita - Lucka mě v poslední době furt snaží vytáhnout na nějaký sport - tak mě napadlo udělat něco akčního - třeba laser game (kdo říká, že to může být jenom na pánských rozlučkách), jump park, v případě lenosti laserové bludiště... Ovšem může se vymyslet i něco méně akčního.
Dárek - nevím, jestli vůbec něco, tak nějakou kravinu.

Věra - Rozlučka

3. 2. 2020 20:39

Ahojky holky, já bych asi také nejezdila mimo Brno. Budou s námi 2 holky školou povinné, tudíž s méně financemi, než má pracující lid. Mě tak nějak napadlo, jestli v Brně není nějaká historická restaurace či nějaký podnik stylizovaný v historickém stylu. Přece jen je Lucka absolventkou historie, tak by se jí něco podobného mohlo líbit. Netuším, co v Brně je a není... Šerpy a takové věci nee, to jsem jednou zažila a myslím, že stačilo:-) Kdybychom si nechaly udělat nějaké pěkné tričko, mohlo by to být fajn. Kontakty na reklamky mám, klidně bych zařídila. Také mě napadlo, že bychom Lucce mohly dát nějaký dáreček, ať má na rozlučkový den nějakou památku a také na nás všechny ;-) Jen nevím, pro co by jste byly, jestli pro šperk, nebo nějakou vtipnou blbinku. Kolegyně dělá originální fotoalba, rozkládací kostky s fotkami...

Kristina - Rozlučka v Brně

3. 2. 2020 16:04

Já bych byla pro nejezdit nikam mimo Brno, ani bych to nedělala s přespáním. Jsem pro jít na oběd, pak si najít nějakou aktivitu v Brně a večer mít party (třeba Super Panda Circus a něco dalšího).